Ozdoby bożonarodzeniowe z motywem chemicznym

W okresie nauczania zdalnego chętni uczniowie klas VIII przygotowali świąteczne ozdoby zawierające aspekt chemiczny. Przygotowane przestrzenne prace wykonane zostały z różnorodnych materiałów takich jak: styropianowa obręcz wraz z pomponami owinięta własnoręcznie wełną, ozdoba z masy solnej, bombka z boraksu i kolorowych drucików, a także styropianowa bombka oklejona serwetkami przy użyciu kleju do decoupage, pokryta srebrnym lakierem i sztucznym śniegiem. Wszystkie prace zawierają motywy chemiczne takie jak np.: wzór sumaryczny wody, wzór półstrukturalny testosteronu, element w postaci kolby miarowej bądź też ozdoba prezentująca model atomu tlenu.

Uczniom klas VIII b i VIIIc: Weronice Rutkowskiej, Julii Grzeleckiej, Gabrieli Nyklas, Konradowi Sobolewskiemu oraz Bartoszowi Laszkowskiemu DZIĘKUJEMY za wkład pracy oraz staranność gratulując kreatywności wykonania ww. chemicznych ozdób.