Ozdoby bożonarodzeniowe z motywem fizykochemicznym

W okresie przedświątecznym chętni uczniowie klas VII-VIII przygotowali świąteczne ozdoby zawierające aspekt fizyczny lub chemiczny.
Przygotowane przestrzenne prace wykonane zostały z różnorodnych materiałów. Zawierają one motywy fizykochemiczne takie jak np.: wzór definiujący ciśnienie, symbole pierwiastków chemicznych, nazwy i wzory kwasów, soli bądź też ozdoby prezentujące model atomu litu, glinu czy fluoru.

Uczniom klas VIIa, VIIIa i VIIId: Kacprowi Bartochowskiemu, Jakubowi Więczkowskiemu, Kindze Nagórek, Oliwii Peszyńskiej, Krzysztofowi Włodarskiemu, Bartoszowi Urbańskiemu oraz Tymoteuszowi Wójcik DZIĘKUJEMY za wkład pracy oraz staranność gratulując kreatywności wykonania ww. fizykochemicznych ozdób.