„Paczka na Kresy – Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczypospolitej”

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do udziału w zbiórce „Paczka na Kresy – Boże Narodzenie 2022 w jedności Rzeczypospolitej”. Akcja polegała na zbiórce darów na świąteczne paczki dla rodaków, którzy w sercu nadal noszą miłość do Rzeczpospolitej, ale także dla tych, którym chcemy o tej miłości przypomnieć.

Organizatorem akcji jest: Fundacja Kresy w Potrzebie, przy wsparciu następujących instytucji: Mazowiecki Kurator Oświaty, Poczta Polska, Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP, Prezydent Miasta Otwocka, Harcerze ze Szczepu 147 „Błękitni” oraz współfinansująca przedsięwzięcie Polska Fundacja Narodowa. Dziękujemy uczniom, Rodzicom, pracownikom.

Cieszymy się, że 3 grudnia mogliśmy zjednoczyć się z innymi szkołami i przekazać dary, dzięki którym nasi Rodacy otrzymają świąteczne paczki.