PASOWANIE NA STARSZAKA – GRUPA 0a

Dnia 21 października 2020 roku odbyło się uroczyste ŚLUBOWANIE NA STARSZAKA sześciolatków z grupy 0 a.
Podczas krótkiego występu dzieci pięknie się zaprezentowały i udowodniły, że zasługują na dołączenie do grona uczniów zerówki Szkoły Podstawowej nr 3 m. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.
Po śpiewająco zdanym egzaminie pani dyrektor Jolanta Chyżyńska przystąpiła do uroczystego pasowania na starszaka, a wychowawczyni Dorota Pufelska do wręczenia pamiątkowych dyplomów. Na koniec uroczystości każde dziecko otrzymało upominki – ufundowany przez pana Krzysztofa Kacperskiego i pana Piotra Rzeszotarskiego – radnych Rady Miasta – zestaw odblasków drogowych oraz przez Radę Rodziców – książeczkę do kolorowania.

Wszystkim „świeżo upieczonym” starszakom GRATULUJEMY, życzymy zdrowia, sukcesów w nauce oraz wesołej i bezpiecznej zabawy wśród rówieśników.