Pasowanie na Starszaka

W grupie Oa przedszkolaki już od połowy września pod okiem swoich nauczycielek uczyły się wiersza, piosenki i pięknego tańca do muzyki klasycznej. W końcu nadszedł od dawna oczekiwany dzień – 22 października w naszym przedszkolu  odbyło się „Pasowanie na Starszaka”. Nauczycielki Panie Anita Penszyńska i Olga Kawałek wraz z dziećmi przygotowały bardzo piękny i urozmaicony program artystyczny.

Po wystąpieniu dzieci, Pani dyrektor Jolanta Chyżyńska dokonała pasowania przy pomocy magicznego ołówka. Każde dziecko otrzymało dyplom z rąk swoich Pań, oznaczający przynależność do grona starszaków. Dzieci włożyły w tą uroczystość wiele serca i wysiłku, a panie nauczycielki wiele trudu w jej przygotowanie.

Koniec uroczystości zwieńczył poczęstunek przygotowany przez rodziców.