Pierwsza mobilność w ramach projektu ERASMUS+ SM-ST.

W dnia 18-22.02.201r. odbyła się pierwsza mobilność w ramach projektu: ERASMUS+ SM-ST “Realizing excludes students by smart strategies”., w której brali udział nauczyciele z Francji, Włoch, Polski, Rumunii i Turcji. Naszą szkołę reprezentowały Panie Elżbieta Szczepańska- szkolny koordynator projektu i Małgorzata Tyburska – nauczycielka języka polskiego.Pierwsze spotkanie na temat wzajemnego nauczania odbyło się w Samsun,Turcja. Było to wspaniałe doświadczenie, zarówno dla uczniów tureckiej szkoły, jaki i dla nauczycieli pracujących razem i mających możliwość dzielenia się dobrymi praktykami.