Pierwsze spotkanie online na platformie Zoom – projekt Erasmus+ Effective communication – communication skills

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy kolejną przygodę z projektem Erasmus+ Effective communicatio- communication skills. Wraz z grupą uczniów uczestniczymy w pierwszej mobilności online organizowanej przez partnerów tureckich. Przez cały tydzień będziemy łączyć się na platformie Zoom z naszymi partnerami z Turcji i Rumunii. Dziś otworzyliśmy spotkanie grą integracyjną, poznaliśmy dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów szkół partnerskich. Uczestniczyliśmy w spotkaniu z naczelnikiem Wydziału Oświaty, który opowiedział nam o tureckim systemie edukacji i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Poznaliśmy też Turcję i życie jej mieszkańców, odbyliśmy wirtualną wycieczkę po miejscowości Kilis i poznaliśmy muzykę regionu. Na koniec zostaliśmy wirtualnie oprowadzeni po tureckiej szkole. Czekamy z niecierpliwością na niespodzianki, które przyniosą kolejne dni mobilności online.