Pisać każdy może!

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który obchodzimy w październiku, nasza biblioteka tradycyjnie organizuje konkursy literackie dla uczniów klas IV-VI. Uczestnicy konkursów pisali wiersze i fraszki o bibliotece oraz list do ulubionego bohatera literackiego. W tym roku zadanie polegało na napisaniu opowiadania pt. „Moja szkolna przygoda”.

Prace uczniów oceniała p. Alina Stawiska i p. Anna Ozimkiewicz. Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Kinga Skowrońska kl. IVb
                                 Jakub Korzeniewski kl. IVb

II miejsce – Nadia Chechlińska kl. Vc

III miejsce – Oliwia Ostrowska kl. VIb

Wyróżnienia: Amelia Marlęga kl. IVd, Kacper Kamiński kl. Vb, Milena Bieńkowska kl. VIb, Julia Polowiec kl. VIb.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, oraz oceny celujące z języka polskiego.

Gratulujemy !