Plebiscyt „Sportowiec Ziemi Sierpeckiej 2022”

W dniu 14 kwietnia 2023 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyło się posumowanie Plebiscytu „Sportowiec Ziemi Sierpeckiej 2022”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu nominowani byli w kilku kategoriach uzyskując wysokie wyniki:

1. Szkolna Drużyna Roku
– Perzyński Kamil, Dul Gabriel, Smykowski Jeremiasz, Żmijewski Maksymilian III miejsce;

2. Młodzieżowy Sportowiec Roku w kategorii żeńskiej – klasy I-VI
– Mielczarska Zofia – nominacja

3. Młodzieżowy Sportowiec Roku w kategorii żeńskiej – klasy VII-VIII
– Oliwia Pietrzykowska III miejsce;

4. Młodzieżowy Sportowiec Roku w kategorii męskiej – klasy I-VI
– Maksymilian Żmijewski – I miejsce;

5. Młodzieżowy Sportowiec Roku w kategorii męskiej – klasy VII-VIII
– Smykowski Jeremiasz – nominacja;
– Perzyński Kamil – I miejsce;
– Dul Gabriel – I miejsce.

Wszystkim nominowanym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nominacje przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Małgorzata Narodzonek, p. Waldemar Frydrychowicz.