Podsumowanie Etapu Regionalnego XXXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”

5 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 21  im. Fryderyka Chopina w Płocku odbyło się podsumowanie Etapu Regionalnego XXXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”.

Laureatami, którzy zostali zaproszeni na do Płocka na uroczystą galę podsumowującą konkurs byli: Zofia Ptaszyńska kl.VIb, Aleksandra Bartkowska kl.VIc, Kinga Skowrońska kl.VIb, Magdalena Jeżewska kl.VIb, Lena Bielicka kl.VIIc, Maja Morozow kl.Ic , Lena Wasilewska kl.Ic, Amelia Olszewska kl.Ic, Amelia Danielewicz kl.Ic, Wiktoria Gesek kl.Ic, Wiktoria Warych kl.IIIa, Zuzanna Krajewska, Oliwia Peszyńska kl.IIIe, Emilia Kita kl.IIIe, Julia Staniszewska kl.IIIf, Kinga Tarka kl.IIIe, Maja Babecka kl.IIa, Natalia Czarnecka IIIb, Jerzy Kowalkowski kl.Ic, Miłosz Woźnicki kl.IIIc, Maja Wiśniewska kl.IIIf, Oliwia Filant kl.Ic, Oliwier Wiśniewski kl.Ic.

Proponowane konkursy przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Nadesłane prace konkursowe zostały ocenione w  dwóch kategoriach. Z klas I-III praca Oliwii Peszyńskiej (kl.IIIe) – opiekun p.Małgorzata Sajewska i prace Zofii Ptaszyńskiej z kl. VIb oraz Aleksandry Bartkowskiej z kl.VIc – opiekun p.Barbara Woźnicka zakwalifikowały się do szczebla centralnego.

Podziękowania otrzymali następujący nauczyciele pod kierunkiem, których wykonane zostały nagrodzone prace: p.Hanna Kalkowska, p.Iwona Chyżyńska p.Małgorzata Sajewska, p.Grażyna Fydrychowicz, p.Anna Kazimierowska, p.Edyta Paciuszkiewicz, p.Dorota Pufelska, p.Bogumiła Rzeszotarska i p.Barbara Woźnicka.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Opiekun Szkolnego Koła LOP

Barbara Woźnicka