Podsumowanie etapu regionalnego XXXVI edycji  Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”

7 czerwca 2023r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. Fryderyka Chopina w  Płocku odbyło się podsumowanie etapu regionalnego XXXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las” organizowanego przez Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody i Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa. Szczególnie ciepło przywitał wszystkich zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Płock p. Marek Włoczkowski. Swoją obecnością zaszczyła nas również wiceprezes Okręgu Ligi  Ochrony Przyrody p. Urszula Mielczarek. Dzieci z tej szkoły przedstawiły krótką część artystyczną o tematyce ekologicznej.

Nadesłane prace konkursowe zostały ocenione w czterech kategoriach wiekowych. Laureatami XXXVI edycji Ogólnopolskiego konkursu Mój las z naszej szkoły są następujący uczniowie:

Antonina Lisicka, Jakub Górnicki, Wiktoria Ikier, Szymon Kowalski, Hubert Lemanowicz, Marek Leśniewski, Julia Niemczewska, Kacper Ożdżyński, Zuzanna Pesta, Gabriela Rozen, Małgorzata Tokarska, Adam Golan, Oliwier Woźniak, Julia Klimek, Natalia Kowalska, Lidia Komorowska, Zuzanna Lica, Aleksander Lisicki, Jolanta Rakowska, Kornelia Siekiera, Dawid Ulicki, Tymon Wojciechowski, Jakub Zaborowski, Filip Paciuszkiewicz, Lena Ziółkowska, Anna Tyburska oraz Adam Kozak.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem następujących nauczycieli: p. Edyty Paciuszkiewicz, p. Anny Kazimierowskiej, p. Bogumiły Rzeszotarskiej, p. Anny Stoń,p. Sylwii Michałek, p. Doroty Pufelskiej, p. Anny Kopycińskiej, p. Edyty Malickiej oraz p .Barbary Woźnickiej.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!