Podsumowanie VI edycji konkursu fotograficznego „Dziadkowie i wnuki – historia zaklęta w fotografii”

W dniu 30 maja 2018 r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom VI edycji konkursu fotograficznego „Dziadkowie i wnuki – historia zaklęta w fotografii”, organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ”Wspólna Sprawa” w Szczutowie. Celem konkursu było promowanie i wzmacnianie relacji międzypokoleniowych, próba akceptacji społecznej wobec osób starszych i niepełnosprawnych, prezentacja talentów dzieci i młodzieży.

W kategorii kl. IV-VII  nasi uczniowie: Amelia Kossowska uczennica kl.VIIc oraz Kajetan Żmijewski uczeń kl.Va otrzymali wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy !