POMYŚL, SZANUJ, ŻYJ

28 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego odbył się uroczysty apel, na którym uczniowie klas czwartych zostali włączeni w poczet Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Koło LOP w SP3 w bieżącym roku szkolnym  liczy 227 uczniów z klas IV – VI oraz 30 osób dorosłych – są to nauczyciele , pracownicy szkoły na czele z dyrekcją oraz panią pielęgniarką. Opiekunem  Szkolnego Koła LOP w SP3 jest p. B.Woźnicka. Na uroczystość  został zaproszony  – emerytowany nauczyciel oraz  oddany przyjaciel szkoły –p. Andrzej Maszerowski.

Uczniowie z klasy IVa i IVd pod kierunkiem p. Ewy Tomaszewskiej i Barbary Woźnickiej przedstawili całej społeczności szkolnej część artystyczną o wymowie ekologicznej „Pomyśl – zanim zniszczysz, Szanuj – bo Ziemię masz tylko jedną, Żyj – baw się i mądrze korzystaj z zasobów przyrody”. Tematem humorystycznych scenek była ochrona przyrody, szacunek do niej i życie w zgodzie z naturą.

Na zakończenie uczniowie z klas czwartych otrzymali legitymacje członkowskie LOP z rąk p. Andrzeja Maszerowskiego.

It might have been a different kind of game if Luongo doesn’t make that savewant women to think no different to me Initially, this sounds improbable.prada glasses
His 262 yard performance in UAB’s 45 24 win at Southern Miss.mcm backpack
My son needed to memorize his times tables and he also kept begging to use my smartphone: two birds, one stone.mulberry bags uk

MORE RUTGERS: It’s Jim Delany’s fault if Rutgers football misses a bowl game