Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintona dziewcząt i chłopców

3 listopada odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintona dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci. Do zawodów zgłosiły się szkoły z powiatu sierpeckiego. Naszą szkołę reprezentowały Barbara Perzyńska oraz Julia Groblewska plasując się na drugim miejscu. Z kolei drużynę chłopców stanowili Gabriel Dul i Jeremiasz Smykowski, którzy wygrali zawody w swojej kategorii. Obie drużyny awansowały do finału rejonowego. Z kolei 5 listopada odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintona dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież. Ekipy naszej szkoły były bezkonkurencyjne, wygrywając swoje spotkania zameldowały się w finale rejonowym. Wśród dziewcząt wystartowały: Maria Kędzierska, Oliwia Krześniak, Gabriela Skrzyńska, Anna Tyburska. Drużynę chłopców reprezentowali: Kamil Perzyński, Dawid Wochowski, Paweł Matysiak.