badminton11 stycznia w naszej szkole odbyły się Powiatowe zawody w drużynowym badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii „Młodzież”. Do zawodów przystąpiło sześć szkół dziewcząt i tyle samo chłopców. Grano systemem ”każdy z każdym”. Nasi uczniowie rywalizowali z gimnazjum miejskim, Leonium, Susk, Szczutowo i SP z Goleszyna.
Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Bogdańska, Paulina Kowalska, Dominika Broniszewska zdobyła III m.
Drużyna chłopców w składzie: Adam Bogucki, Kacper Kamiński wywalczyła miejsce IV.