Drodzy Uczniowie klasy VIII,
przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty,
który sprawdzi Waszą wiedzę i umiejętności,
zdobyte w murach naszej szkoły.
Życzymy Wam powodzenia, sukcesów, optymizmu
i tak potrzebnej wszystkim odrobiny szczęścia,
Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie, będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzą Wam możliwości realizacji życiowych planów.
Dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie

