Projekt „Kreatywny przedszkolak”

3 i 4-latki z grupy 0d zrealizowały kolejne zadanie projektu „Kreatywny przedszkolak”. Listopad to ostatnia chwila, kiedy można jeszcze znaleźć kolorowe, piękne liście w parku. Podczas spaceru nazwaliśmy najczęściej występujące drzewa w naszym mieście. Obejrzeliśmy dokładnie zdjęcia ich liści i porównaliśmy z okazami w naszych wspólnych zbiorach. Dzieci otrzymały karty pracy ze zdjęciem liścia oraz jego wizerunkiem do pokolorowania. Następnie musiały odnaleźć ich odpowiedniki wśród zebranych okazów i przykleić je na stronie. Każdy wykonał 3-4 różne karty, a z nich powstały małe atlasy liści, z których jesteśmy bardzo dumni.