Przedszkolaki serdecznie przyjęły pierwszego kolegę z Ukrainy

Dziś dołączył do naszej społeczności pierwszy przedszkolak z Ukrainy. Dzieci były bardzo przejęte przybyciem nowego kolegi. Chłopiec trafił do grupy 0b, gdzie dzieci przyjęły go bardzo serdecznie. Powitały go kwiatkami w kolorach flagi Ukrainy i Polski.

Każde dziecko przyniosło jakiś drobiazg w podarunku, a Pani Marta podarowała nowemu uczniowi pakiet książeczek, z których będzie mógł się uczyć razem z kolegami. Bogdan, bo tak ma na imię nasz przedszkolak, zapoznał się z przedszkolem, poznał również kolegów z pozostałych grup. Tam również czekała na niego niespodzianka. Zarówno maluszki, jak i nasze starszaki przygotowały upominki, które z pewnością przydadzą się koledze i w przedszkolu i w nowym domu. Na tablicach, gdzie zazwyczaj wiszą prace dzieci, pojawiły się piękne dekoracje wyrażające naszą braterską postawę wobec Ukrainy i jej mieszkańców.