Przedszkolaki w Zakątku Odkrywców

18 maja przedszkolaki z grup 0a i 0b wzięły udział w warsztatach mydlanych w Zakątku Odkrywców w Boryszewie. Dzieci  odkrywały tajniki mydlanej produkcji samodzielnie wykonując bajkowe mydełka. Już sama podróż autobusem była dla niektórych przedszkolaków nie lada przeżyciem. Warsztaty spodobały się maluchom, były bardzo dumne z efektów swojej pracy. Spotkanie zakończyło się pokazem baniek. Były bańki małe i bańki ogromne, dymiące i wybuchające. Najodważniejsze przedszkolaki zamykane były w bańce. Zabawa była super, dziękujemy za gościnę i możliwość skorzystania z tak ciekawej formy edukacji.