Przekazanie paczek żywnościowych 20 rodzinom potrzebującym wsparcia

18.12.2017 r. zostały przekazane  paczki żywnościowe 20 rodzinom potrzebującym wsparcia. Były to produkty zebrane podczas Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności „Podziel się Posiłkiem”, która odbyła się w dniach 01-03.12.2017r. Zbiórka, jak również przygotowywanie paczek i ich wydawanie, odbyła się z pomocą wolontariuszy, którzy po raz kolejny uczestniczyli w akcji. Żywność trafiła do uczniów naszej szkoły, których rodzice  znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki życzliwości i hojności mieszkańców naszego miasta  udało się zebrać  250,01 kg asortymentu spożywczego oraz 20  litrów  płynnych artykułów.