Rejonowe Drużynowe Zawody w Badmintona dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież

16 listopada 2021 roku Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku była gospodarzem Rejonowych Drużynowych Zawodów w Badmintona dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt w składzie: Maria Kędzierska, Oliwia Krześniak, Natalia Łasińska oraz reprezentacja chłopców w składzie: Kamil Perzyński, Dawid Wochowski, Paweł Matysiak. Obie ekipy wygrywając wszystkie swoje pojedynki nie tracąc nawet seta uzyskały awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Bardzo dziękujemy za walkę, godne reprezentowanie szkoły, jednocześnie życzymy sukcesów na zawodach wojewódzkich.