Relacja z wręczenia paczki Rodzinie

W sobotnie południe wykonałem telefon do pani Joanny, że za chwilę pojawimy się przed jej drzwiami z paczkami. Pani Joanna była zaskoczona ilością prezentów. Gdy wnieśliśmy 5 paczek i wolontariusze szli po kolejne pani Joanna była bardzo zdziwiona, potem powiedziała, że nigdy nie otrzymała tylu prezentów. Żywność, chemia i inne artykuły choć było ich bardzo dużo przydadzą się i wspomogą budżet. Pani Joanna mówi, że planuje odłożyć trochę pieniędzy i przeznaczyć je na potrzebujące dzieci, bo też tak jak Wy chce zacząć pomagać! Najbardziej ucieszyła się z mikrofalówki, która pomoże jej w przyrządzaniu posiłków na ciepło. Ciśnieniomierz, który zamierzała kupić już dawno bardzo jej się przyda, natomiast miłym prezentem jest kartka świąteczna. Na jej widok rozpłakała się i powiedziała, że jednak nie jest na tym świecie sama, że są ludzie, którzy chcą pomagać.

Co chce przekazać wolontariusz?

Pragnę bardzo podziękować za współpracę. Biorę udział w Szlachetnej Paczce pierwszy raz i dzięki Państwa pomocy, dzięki Pani Edycie, która zmobilizowała szkołę możemy spełniać marzenia i uczynić święta pani Joanny wyjątkowymi. Pani Joanna porusza się na wózku, jest sama jednak dzięki Waszej pomocy, uczniów i nauczycieli otrzymała masę ciepła! Żałujcie, że nie było Was gdy wręczałem paczki i je rozpakowywałem, to uczucie nie do opisania! Jeszcze raz ogromne dzięki i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Joanna pragnie podziękować całej społeczności szkolnej. Jest mile zaskoczona ogromem paczek za które z całego serca dziękuje. Nie potrafi opisać słowami tego co czuje. Pragnie również życzyć wesołych świąt i nowego roku! Przesyła pozdrowienia dla uczniów, pracowników i rady pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.