Rozdanie Nagród Burmistrza za osiągnięcie bardzo wysokich wyników w w nauce, działalność wolontariacką i uzyskanie 100% na egzaminie ósmoklasisty

29 sierpnia 2023 roku w CKiSz odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Miasta Sierpca: stypendiów za wyniki w nauce – wzorowe zachowanie i średnią ocen 5,5 ; jednorazowych nagród pieniężnych za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe; a także naród rzeczowych za działalność wolontariacka oraz za osiągniecie 100% wyniku na egzaminie ósmoklasisty.

Wyróżnieni Nagrodą Burmistrza uczniowie :

Za wysoką średnią ocen:

1. Anna Barańska kl. Vb
  2. Julia Drzewiecka kl. IVb
  3. Adam Dudziński kl. VIIa
  4. Maja Kuźniewska kl. IVb
  5. Oliwia Lubowicz kl. IVb
  6. Amelia Ostrowska kl. VId
  7. Jakub Puszcz kl. IVc
  8. Anna Maria Rutkowska kl. VIc
  9. Piotr Szczepański kl. Vb
  10. Lena Wasilewska kl. VI c
  11. Kornelia Wojtyniak kl. IVa
  12. Bianka Zakrzewska kl. VIc
  13. Lena Ziółkowska kl. Vb
  14. Maja Ziółkowska kl. VId
  15. Anna Żendarska kl. IVb

Za osiągniecia sportowe: Maksymilan Żmijewski – kl. VIIa

Za działalność wolontariacką Nagrodę Burmistrza otrzymali:

1. Zuzanna Bronowska kl. IVc
  2. Gabriela Chalicka kl. IVc
  3. Maria Kacperska kl. IVc
  4. Maria Kogowska Kl. IVc
  5. Weronika Krasińska kl. IVc
  6. Amelia Minc kl. IVc
  7. Barbara Perzyńska kl. IVc
  8. Maja Woźniak kl. IVc

Uhonorowani zostali także uczniowie, którzy osiągnęli 100% wynik na egzaminie ósmoklasisty:

1. Maria Kędzierska kl. VIIIc – matematyka, język angielski
  2. Julia Pawłowska kl. VIIId -matematyka
  3. Bartosz Urbański kl. VIIId- matematyka
  4. Weronika Puszczało kl. VIIIe – język angielski
  5. Dominika Ziędarska kl.VIIIf – język niemiecki

Nagrodzeni zostali także laureaci XIV Konkursu Fotograficznego „Sierpc w moim obiektywie” pod hasłem: „Sierpc miastem zmian”: W tym konkursie III miejsce w kategorii uczniów klas IV-V zajął Antoni Kruk, w kategorii klas VII-VIII wyróżnienie zdobyła Hanna Chrabąszczewicz, zaś Joanna Gąsiorowska została laureatką II miejsca

W XII Konkursu Plastycznego „Tak wyobrażam sobie odnowiony Dworzec PKP”:

W kategorii – dzieci przedszkolne urodzone w r. 2016 i 2017:I miejsce zajął Józef Karbowiak, a w kategorii klas I – III Maja Jaworska zajęła II miejsce, a Julia Niemczewska – III miejsce.

Podczas uroczystości cztery nauczycielki: p. Monika Adamkowska-Oszal, p. Marta Guba, p. Katarzyna Kowalkowska oraz p. Kinga Wochowska złożyły uroczyste ślubowanie i odebrały akty nadania stopnia awansu zawodowego – nauczyciel mianowany.