Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 klas pierwszych

Pierwszy września to ważny moment dla każdego dziecka, ale najważniejszy dla pierwszoklasisty, który po raz pierwszy przekracza próg szkoły. W tym dniu nasi najmłodsi uczniowie spotkali się z dyrekcją, rodzicami i zaproszonymi gośćmi w małej sali gimnastycznej. Charakteru wyjątkowości nadała uroczystości obecność sztandaru szkoły oraz  wspólne odśpiewanie hymnu. Ciepłe słowa powitania i wsparcia rozwiały niepokój uczniów,  którzy po zakończeniu części oficjalnej z uśmiechem na ustach powędrowali pod opieką wychowawców do sal lekcyjnych i po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach. Życzymy im samych sukcesów oraz radosnych chwil w gronie szkolnych przyjaciół.