Rozpoczęcie roku szkolnego – grupy przedszkolne

4 września 2017 roku sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 3 im. J. Twardowskiego w Sierpcu wypełniła się podekscytowanymi maluchami. Wśród nich były dzieci, które kontynuowały edukację przedszkolną w naszej podstawówce i mury szkolne nie były im już obce. Sporą grupę tworzyły dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Początki nie zawsze są łatwe. Dało się to zauważyć w minach i dzieci i zatroskanych rodziców. Pani dyrektor Jolanta Chyżyńska uroczyście powitała nasze przedszkolaki, które uczęszczać będą do trzech oddziałów przedszkolnych. Dzieciom i rodzicom zostały przedstawione wychowawczynie poszczególnych grup. Wyczytane z imienia i nazwiska dzieci dołączyły do swoich pań, by udać się do pachnących świeżością klas, gdzie od dziś będą się wspólnie uczyć, bawić, rozwijać zainteresowania i poznawać własne możliwości.