Rozstrzygnięcie etapu regionalnego XXXI edycji konkursu ogólnopolskiego „Mój las”

16 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu nastąpiło podsumowanie konkursów ekologicznych organizowanych przez Płocki Okręg Ligi Ochrony Przyrody przy współpracy z Oddziałem Ligi Ochrony Przyrody w Sierpcu. Podsumowano XXXII edycję 2018/2019 Ogólnopolskiego konkursu „Mój Las”  oraz  konkurs na „Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody” w roku szkolnym 2017/2018.
Zaproszono  laureatów oraz nauczycieli, pod których kierunkiem zostały wykonane prace, a także trzech opiekunów kół LOP, których koła zostały nagrodzone.
Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Sierpecki p. Mariusz Turalski oraz członkowie byłego Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody p. Zdzisław Buda oraz p. Feliks Pilewski.
Laureatami I kategorii wiekowej w etapie regionalnym XXXII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” zostali: Anna Kamińska, Maja Jabłońska, Piotr Szczepański, Filip Bartkowski, Tomasz Bartkowski, Oliwia Zielińska, Martyna Kowalska, Zofia Tokarska, Laura Domeradzka – uczniowie z   klasy Ib; Zuzanna Zielińska, Oriana Zbruk, Julia Dądalska, Szymon Krześniak – uczniowie z klasy  Ic; Szymon Dąbrowski z  klasy IIIa; Wiktoria Gesek i Nikola Kleczkowska z  klasy IIc; Jerzy Kowalkowski z klasy IIa; Julia Grzelecka i Marta Watkowska z klasy VIb oraz Nikola Murawiec z klasy IVb.
Podziękowania otrzymali również nauczyciele, pod kierunkiem  których zostały nagrodzone prace: p. Grażyna Fydrychowicz, p. Małgorzata Sajewska, p. Anna Kazimierowska, p.EwaChyżyńska, p.Dorota Pufelska, p. Krystyna Witkowska oraz p.Barbara Woźnicka.
Podsumowano także  pracę  naszego Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody za rok szkoły 2017/18  w konkursie „Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody” i nasza szkoła została laureatem, zajmując I miejsce. Wysoka ocena działalności naszego Koła motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

Opiekun Szkolnego Koła LOP Barbara Woźnicka