Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejszy zakątek przyrody powiatu sierpeckiego”

W dniu 7 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Najpiękniejszy zakątek przyrody powiatu sierpeckiego”. Spośród ponad 80 zgłoszonych zdjęć wybrano łącznie 12 prac w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0 – III i klasy IV – VIII szkoły podstawowe oraz klasy I – IV szkoły ponadpodstawowe.

W kategorii klas 4-8  Martyna Wojciechowska ucz. kl. Vb zdobyła wyróżnienie.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali z rąk Starosty Sierpeckiego pana Andrzeja Cześnika i Wicestarosty pana Sławomira Olejniczaka dyplomy i cenne nagrody.

Gratulujemy!!!