Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu małych form plastycznych pt. „Małe jest piękne”

W dniu 22 maja 2015r. rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs małych form plastycznych pt. „Małe jest piękne”. Organizatorem konkursu była świetlica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.
           Konkurs miał na celu rozbudzenie wyobraźni plastycznej u dzieci i doskonalenie umiejętności wykonywania prac według własnego pomysłu. Technika i temat był dowolny a format prac nie mógł przekroczyć wymiaru 12cmx15cm.
          Jury było w następującym składzie: J. Chyżyńska, A. Kazimierowska, A. Ozimkiewicz i M. Gajdkowska. Trudna ocena i werdykt dla Jury, wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:
kl.0

– Keków Jan – SP nr 3 Sierpc, opiekun E. Gożuk
                    – Sulińska Kinga – SP nr 2 Sierpc, opiekun E. Dobies

Gimnazjum
I miejsce – Czachorowska Agata – GP im. bpa Leona Wetmańskiego Sierpc, opiekun M. Jagodzińska
              – Madejski Sebastian – SOS-W Sierpc, opiekun I. Piątkowska
II miejsce – Lubiński Damian – GM im. Mikołaja Kopernika Sierpc, opiekun A. Dołasińska
               – Bogucka Sandra – GM im. Mikołaja Kopernika Sierpc, opiekun A. Dołasińska
               – Ruda Mateusz – SOS-W Sierpc, opiekun I. Piątkowska
III miejsce – Korzeniewska Dominika – GM im. Mikołaja Kopernika Sierpc, opiekun A. Dołasińska
                – Bogucki Oskar – GM im. Mikołaja Kopernika Sierpc, opiekun A. Dołasińska
               – Tyburski Hubert – GP im. bpa Leona Wetmańskiego Sierpc, opiekun M. Jagodzińska
               – Ruda Eryk – SOS-W Sierpc, opiekun I. Piątkowska
Wyróżnienie – Cichocki Maciej – GP im. bpa Leona Wetmańskiego Sierpc, opiekun M. Jagodzińska
                    – Wierzbicki Paweł – GP im. bpa Leona Wetmańskiego Sierpc, opiekun M. Jagodzińska

Prace ocenione zostały przez Jury według kryteriów: zgodność z formatem, walory artystyczne oraz zapisy regulaminowe.

Dnia 22 maja 2015 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej SP nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, wręczone zostały nagrody i wyróżnienia.

Nagrodzone prace można było oglądać na wystawie pokonkursowej w sali gimnastycznej.