„Siła Bajek”

Przedszkolaki z grupy Oa w ramach Dnia Postaci z Bajek uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Panie animatorki z Bajeczny Świat – animacja czasu wolnego. Dzieci wraz z Paniami w trakcie trwania warsztatów wykonywały slime, dzięki obecności maskotek LOL i MARSHALLA z Psiego Patrolu, z łatwością przenieśliśmy się w świat bajek .

Dzień ten był również bardzo dobrą okazją do pokazania i przypomnienia bajek, zarówno tych sprzed lat, jak i współczesnych. Było to kolejne zadanie  zrealizowane w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” – „Siła Bajek”.