SŁONECZNYCH WAKACJI !!!

slonce

Z okazji zbliżających się wakacji i końca roku szkolnego przekazujemy następujące słowa:

Życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji,  miłego wypoczynku  i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu z was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze – pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości. Wielu z was jednak pozostanie w domu – jesteśmy przekonani, że i w najbliższej sercu okolicy odkryjecie wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziecie powracać. Życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.