Ślubowanie klas I

zachowywał nienagannie
gdy umowa taka stanie
to jest właśnie
to jest właśnie ślubowanie”.

23.10.2018r. w obecności rodziców, dyrekcji oraz zaproszonych gości uczniowie klasy Ia, Ib, Ic Szkoły Podstawowej nr 3 im ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu złożyli uroczyste ślubowanie. Zanim zostali pasowani  na ucznia, musieli najpierw zdać egzamin oraz zaprezentować swoje zdolności recytatorskie, muzycznej i wykazać się wiedzą z zakresu znajomości symboli narodowych. Egzamin został zdany śpiewająco, więc pani dyrektor Ewa Rycharska przyjęła w poczet uczniów naszej szkoły każde dziecko. W nagrodę uczniowie otrzymali drobne upominki od Burmistrza Miasta Sierpc Jarosława Perzyńskiego oraz od dyrekcji szkoły .Od dnia 23.10 18r grono uczniów naszej szkoły powiększyło się o kolejne 120 dzieci.

Życzymy Wam kochani wielu sukcesów w nauce, wspaniałej zabawy z przyjaciółmi.

wych. kl. Ia Joanna Lewandowska
wych. kl. Ib Grażyna Fydrychowicz