Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 20 października 2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania pierwszoklasistów. Na początku uczniowie czterech klas: Ia, Ib, Ic i Id zostali poddani ważnemu egzaminowi. Wykazali się znajomością hymnu, barw narodowych i obowiązków ucznia. Pięknie śpiewali i recytowali. Po zdanym na medal egzaminie na ucznia odbyło się uroczyste ślubowanie z udziałem sztandaru szkoły.

Następnie pani dyrektor Ewa Rycharska dokonała aktu pasowania. Wychowawcy wręczyli bohaterom uroczystości dyplomy oraz legitymacje szkolne. Odblaskowe opaski podarowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Ponadto każdy uczeń otrzymał od szkoły pamiątkowy medal oraz pomoc dydaktyczną ułatwiającą naukę tabliczki mnożenia.

Wszystkim pierwszoklasistom składamy gratulacje oraz życzymy wielu sukcesów i miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły. Powodzenia!