Spartakiada przedszkolaków pod hasłem ”Ruch to zdrowie”

We wtorek, 4 czerwca 2019r. odbyła się Spartakiada przedszkolaków pod hasłem ”Ruch to zdrowie”. Pani wicedyrektor Jolanta Chyżyńska  przywitała uczestników i zachęciła do współzawodnictwa zgodnie z zasadami fair play.W  programie spartakiady zaplanowano zabawy ruchowe i konkurencje sportowe dzieci z udziałem klas 0A, 0B,0C,0D.Konkurencje wymagały wykazania się szybkością, celnością, zwinnością oraz umiejętnością współpracy w drużynie. Dzieci świetnie się bawiły o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach. Na zakończenie przedstawiciele drużyn otrzymali z rąk pani wicedyrektor dyplomy oraz słodycze.