Spotkanie uczniów klasy V c z państwem Hanną i Józefem Ziemkiewicz

20.11.2019r. odbyło się uroczyste i miłe spotkanie uczniów klasy V c z państwem Hanną i Józefem Ziemkiewicz. Pani Hanna Ziemkiewicz przez 35 lat pracowała w Szkole Podstawowej Nr 3, jako nauczyciel matematyki i wychowawca.
Pan Józef Ziemkiewicz początkowo pracował w naszej szkole również jako nauczyciel matematyki, następnie przez kilka lat piastował stanowisko wicedyrektora, a później dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3.

Okazją do spotkania jest nadchodzący jubileusz 60-lecia powstania naszej szkoły. Państwo Ziemkiewicz są już emerytowanymi nauczycielami, ale chętnie przyjęli od uczniów klasy V c i wychowawcy Krystyny Witkowskiej, zaproszenie na wspomnieniowe spotkanie.

Po oficjalnym powitaniu przez prowadzących (Tosię Jaroszewską i Miłosza Woźnickiego) zaproszonych gości oraz pani dyrektor Ewy Rycharskiej, dzieci przystąpiły do zadawania pytań pani Hannie i panu Józefowi. Uczniowie pytali m.in. o ich szkołę podstawową, ulubione przedmioty, rodzaj ukończonych studiów oraz o to, jak państwo się poznali, bo są również małżeństwem.

Przy ciekawych i wesołych odpowiedziach bardzo często wybuchały salwy śmiechu
i widać było na twarzach dzieci ogromne zainteresowanie. Uczniowie mieli również małą, muzyczno – taneczną niespodziankę dla swoich gości. Zatańczyły rumbę i taniec dyskotekowy.

Na koniec spotkania dzieci podziękowały znamienitym gościom kwiatami i wręczyły, wykonane przez Amelkę Łukasiak, pamiątki.

Jeszcze raz klasa V c wraz z wychowawcą dziękują państwu Hannie i Józefowi Ziemkiewicz, za miłe, wspólnie spędzone chwile.