Spotkanie z lekarzem weterynarii w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt

Dnia 23 października w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt na zajęciach koła ekologicznego odbyło się spotkanie z lekarzem weterynarii. W tym roku kolejny już raz naszym gościem był  pan Waldemar Piusiński. Uczestnicy koła ekologicznego oraz inni zainteresowani uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca weterynarza i jak należy pielęgnować zwierzęta domowe. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Opowiadali o pupilach, które mają w domu oraz zadawali mnóstwo pytań. W trakcie spotkania przypomniano również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami i o konieczności szczepień. Uczniowie z pewnością już teraz wiedzą, jak właściwie dbać o swoich czworonożnych przyjaciół.