SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016

6 kwietnia 2016r. w całej Polsce najstarsi uczniowie szkół podstawowych przystąpili do Sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdzian składał się z dwóch części: I – z języka polskiego i matematyki oraz części II – z języka angielskiego. Uczniowie sprostali egzaminacyjnym wymaganiom, ponieważ solidnie pracowali pod okiem swoich nauczycieli. Emocje były niemałe, ale wszystko przebiegało zgodnie z procedurami, co potwierdziła pani Barbara Kubacka, pracownik  Delegatury w Płocku, która tego dnia była gościem w ,,Trójce’’. Teraz czekamy na dobre wyniki sprawdzianu i pracujemy dalej, aby otrzymać jak najlepsze oceny na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.