Sukces matematyczny Ani Tyburskiej

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Ania Tyburska z klasy VIIa znalazła się w gronie laureatów XIX edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego „As n-tych klas”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu. Ania pomyślnie przeszła etap szkolny i w finale reprezentowała naszą szkołę. W konkursie brali udział najlepsi matematycy z 9 szkól powiatu sierpeckiego na poziomie klas piątych i siódmych. Ania w swojej kategorii klas 7-ych zajęła III miejsce. Uczennica do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Anny Ronowicz.

Aniu bardzo cieszymy się z twojego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli tak trudne wyzwanie, a oprócz Ani byli to: Szymon Bruździński, Oliwier Ostrowski, Igor Wocial, Marcel Topolewski, Amelia Ostrowska, Adam Karwowski, Dominika Ziędarska, Oliwia Michalska, Julia Pawłowska.