Świetlicowy Turniej Warcabowy

Tradycją naszej szkoły stał się „Świetlicowy Turniej Warcabowy”, który w każdym roku skupia duże grono miłośników tej gry. Warcaby to gra towarzyska, która wycisza,  rozwija inteligencję i logiczne myślenie. Konkurs miał na celu popularyzację zabawowej  formy spędzania wolnego czasu, a także pobudzanie uczniów do zaradności i podejmowanie decyzji w sytuacjach trudnych i niepewnych. Pomimo wszechobecnej elektroniki i Internetu turniej warcabowy zgromadził wielu zwolenników. Do zmagań turniejowych przystąpiło 25 uczniów. Zawody odbyły się  6 i 7 lutego 2018 roku.

A oto zwycięzcy :

Kategoria – kl.I

I miejsce – Aleks Gutkowski kl. Ib

II miejsce – Szymon Kostrzewa kl. Ib

III miejsce – Dominik Kopeć kl. Id

Kategoria – kl. II

I miejsce – Fabian Kowalczyk kl. IIa

II miejsce – Adam Dudziński kl. IIa

Kategoria – kl. III

I miejsce – Adam Broniszewski kl. IIIc

II miejsce – Paweł Matysiak kl. IIId

III miejsce – Teodor Wojtyniak kl. IIIb

Kategoria – kl. IV

I miejsce – Jakub Piotrowski kl. IVd

II miejsce – Martyna Kluczewska kl. IVa

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy wielu wspaniałych sukcesów  i  zapraszamy do kolejnej edycji.