„Święto Drzewa” w świetlicy

10 października obchodzone jest „Święto Drzewa. Drzewa nie bez przyczyny świętują właśnie w październiku. To chyba ta pora roku, w której wzbudzają największą ekscytację. Tego dnia odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew, dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody.

Uczniowie ze świetlicy, aby uczcić ten dzień wykonywali drzewka różnymi technikami. Galerię w świetlicy szkolnej ozdobiła wystawa pięknych prac plastycznych, wykonanych przez dzieci na zajęciach.

Wszystkim uczniom, dzięki którym „Dzień Drzewa” mógł zaistnieć, bardzo serdecznie dziękujemy.