Szkoła do hymnu

Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. Co roku 11 listopada oddajemy cześć Polakom, którzy dzięki patriotyzmowi i bohaterstwu wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny.

Aby  godnie uczcić to święto uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy wyszli przed budynek szkoły by wspólnie odśpiewać Hymn Polski.

Była to doskonała okazja, aby oddać hołd tym wszystkim Polakom, którzy walczyli za nasz naród.

Jesteśmy szkołą, która podtrzymuje tradycje patriotyczne i już od najmłodszych lat kształtuje u uczniów poczucie dumy z przynależności do Narodu Polskiego.

Film powstał dzięki uprzejmości Pana Zbigniewa Długokęckiegowiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Sierpca.

Serdecznie dziękujemy.