Szkolenie online dla rodziców uczniów klas IV – VI

Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online, które jest adresowane dla rodziców uczniów klas IV, V, VI . Szkolenie odbędzie się dnia 10 maja 2021 roku o godz.17:00.

Temat szkolenia: „Jak radzić sobie z trudnymi emocjami i zachowaniami  u dzieci w czasie zdalnego nauczania i po powrocie do szkoły? Jak przeciwdziałać uzależnieniom i wspierać dziecko w trudnych sytuacjach?

Oto link do szkolenia dla rodziców:

Ważne informacje:
1. Link będzie aktywny kilka minut przed 17.00.

2. Do połączeń używana będzie aplikacja ZOOM, do której  link jest podany.

3. Mogą Państwo użyć bezpośrednio tego linku w wersji webowej na komputerze lub ściągnąć aplikację na dowolne urządzenie, z którego Państwo będziecie się łączyć.

4. Po zalogowaniu ważne jest, żeby kliknąć, aby program mógł użyć Państwa urządzenia do połączenia.

5. Prosimy o to, by w czasie szkolenia nie włączali Państwo opcji dźwięku (Mute).

6. Ewentualne pytania merytoryczne proszę zadawać pisemnie poprzez „Chat”, ułatwi to komunikację.

7. W czasie szkolenia prowadzący nie będą mogli odpowiadać na pytania techniczne. Proszę zapoznać się wcześniej z programem szkolenia.