Szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego Poezja i Proza Anglojęzyczna „CHARMING ENGLISH”

W dniu 13 kwietnia 2016r. w sali nr 213 odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Poezja i Proza Anglojęzyczna „CHARMING ENGLISH”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali jeden utwór poetycki w języku angielskim, natomiast recytatorzy ze starszej grupy wiekowej przedstawili wiersz oraz fragment prozy w języku angielskim. Konkurs przebiegał w miłej      i serdecznej atmosferze. Po każdym występie recytatorzy nagradzani byli brawami.

Zmagania konkursowe oceniła komisja w składzie:

p. Ewa Rycharska – wicedyrektor,

p. Elżbieta Kamińska – nauczyciel języka angielskiego

p. Aneta Kowalsk – nauczyciel języka angielskiego

p. Elżbieta Szczepańska – nauczyciel języka angielskiego,  która przyznała następujące miejsca:

klasy I-III:

I miejsce – Zuzanna Kozłowska kl. III b

II miejsce – Anna Nowicka kl. II d

III miejsce – Dawid Wochowski kl. II c

Wyróżnienia:

Maja Marciniak kl. I c

Kacper Kuciński kl. I d

Paweł Matysiak kl. I d

Bartosz Kamiński kl. II a

Bartosz Lewandowski kl. II a

Gabriela Szlufik kl. II b

Julia Stefańska kl. III b

Klasy IV-VI:

I miejsce – Zuzanna Łobińska kl. IV c

II miejsce – Malwina Skrzyńska kl. VI b

III miejsce – Nadia Chochlińska kl. V c

Wyróżnienie:

Laura Szewczyk kl. VI c

Laureaci i konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, a także zakwalifikowali się do VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezja i Proza Anglojęzyczna „CHARMING ENGLISH”, który odbył się  15 kwietnia 2016r.             w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.