Szkolny Konkurs „Mistrz Czytania”

W ramach obchodów Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych 24 października b.r. odbyła się piąta edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania dla klas II-III- Mistrz Czytania 2014r.
       Główny cel konkursu to promocja święta bibliotek w środowisku szkolnym oraz aktywizowanie i utrwalanie postaw czytelniczych wśród najmłodszych uczniów.
        W klasach II i III przeprowadzono eliminacje wstępne, w wyniku których wytypowano po trzech  reprezentantów. W finale konkursu uczniowie czytali wylosowane teksty stanowiące fragmenty utworów polskich pisarzy literatury dziecięcej.

Po wysłuchaniu zmagań 20 uczestników konkursu komisja w składzie: Anna Żuławnik, Jolanta Wojda, Dorota Pufelska i Anna Ozimkiewicz wyłoniła zwycięzców.

Tytuł Mistrz Czytania 2014 otrzymała Julia Sulińska z klasy III c

Tytuł Wicemistrz Czytania 2014 otrzymała Oliwia Meler z klasy III b