Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej

W dniu 27 lutego 2017 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej. Do konkursu przystąpiło 13 uczniów z klas III – VI. Uczniowie rozwiązywali test  wiedzy dotyczący życia św. Pawła Apostoła, Dziejów Apostolskich i  początków Kościoła. I miejsce zajęła uczennica klasy VI c Nadia Chochlińska; II miejsce – uczennica klasa V c – Aleksandra Biernacka; III miejsce – uczennica klasy IV b –  Marta  Watkowska, zaś wyróżnienie zdobyły uczennice klasy V c: Natalia Barańska i Anna Skwierawska.

Wyżej wymienione uczennice zakwalifikowały się do drugiego etapu Konkursu Wiedzy Biblijnej – dekanalnego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.