Szlachetna Paczka

Pomimo zupełnie wyjątkowej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nie chcieliśmy rezygnować z działań, które stały się już tradycją naszej szkoły. W tym roku także społeczność szkolna przygotowała wspólnymi siłami Szlachetną Paczkę. Wiemy, że obowiązujące obostrzenia powodują, iż zorganizowanie tego przedsięwzięcia było zdecydowanie bardziej skomplikowane niż dotychczas, ale pomimo tych trudności udowodniliśmy, że nawet teraz pamiętamy o tych, którzy potrzebują wsparcia. W grudniu wolontariusze zajmowali się pakowaniem paczek dla ”naszej rodziny”. Wśród podarunków znalazły się wszystkie rzeczy, o które prosiła rodzina, ale też wiele „nadprogramowych” prezentów. Mocno wierzymy, że i w tym ciężkim dla nas wszystkich roku uda się wywołać uśmiech na twarzy u kolejnej rodziny. Przygotowana przez nas paczka to dla potrzebujących coś więcej niż pomoc materialna. Wszystkim darczyńcom, dobroczyńcom, wolontariuszom oraz osobom, które przyczyniły się do tak pięknego finału naszej Szlachetnej Paczki serdecznie dziękujemy! Dzięki Państwa zaangażowaniu, wsparciu, ofiarności udało nam się przygotować wspaniałą paczkę! Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, uczniom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Pomagajmy sobie wzajemnie!