„Szlachetna Paczka” w naszej szkole

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy. W tym roku objęliśmy pomocą Rodzinę Pani Katarzyny.

Uczniowie przynosili artykuły spożywcze, środki czystości, odzież dla wybranej przez szkolnego koordynatora rodziny. Podarunki przyniesione przez uczniów zostały spakowane, opisane i przekazane do magazynu w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu. Razem zebraliśmy 21 paczek! W zamian nasza szkoła otrzymała dyplom gratulacyjny za udzieloną pomoc.

Pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w tym roku włączyli się w przygotowanie Szlachetnej Paczki.

Szczególnie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy w największym stopniu przyczynili się do powstania paczki dla rodziny w potrzebie.

Podziękowanie składamy również Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom naszej szkoły.

Dzięki Wam mogliśmy po raz kolejny pomóc!