Szlachetna Paczka w naszej szkole

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy ”.  W tym roku objęliśmy pomocą Rodzinę Pani Janiny. Uczniowie przynosili artykuły spożywcze,  sprzęt RTV, środki czystości, odzież  dla wybranej przez szkolnego koordynatora rodziny. Podarunki przyniesione przez uczniów oraz te zakupione za pieniądze zebrane do skarbonek, zostały spakowane, opisane i przekazane do magazynu w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu. Razem zebraliśmy 17 paczek! W zamian nasza szkoła otrzymała dyplom gratulacyjny za udzieloną pomoc . Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w tym roku włączyli się w przygotowanie Szlachetnej Paczki. Szczególnie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy w największym stopniu przyczynili się do powstania paczki dla rodziny w potrzebie. Podziękowanie składamy również Dyrekcji, Nauczycielom , Pracownikom , Uczniom naszej szkoły .

Dzięki Wam mogliśmy po raz kolejny pomóc!