„Szukajcie tej prawdy tam, gdzie ona rzeczywiście się znajduje” – Jan Paweł II – uroczystość wręczenia nagród

24 maja 2023r. odbyło się podsumowanie V Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego pod hasłem „Jego życie… o życiu  i twórczości Jana Pawła II”.  Wydarzenie zostało zorganizowane przez  Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, a współorganizatorem było Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, przy współpracy Akademii Mazowieckiej w Płocku.

Dyrektor OPP – p. Renata Przybyłowska podsumowała konkurs, który cieszył się ogromnym powodzeniem, bo wpłynęło ponad 100 prac. Dlatego miło nam, że wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie.

KATEGORIA LITERACKA:

Filip Paciuszkiewicz – kl. 4b – II miejsce,

Julia Pawłowska – kl. 4d – III miejsce,

Igor Przybyłowski – kl. 4c – II miejsce,

Cezary Buchalski – kl. 4b – wyróżnienie,

Mikołaj Trojanowski – kl. 4b – wyróżnienie,

Wiktoria Gesek – kl. 6a – wyróżnienie,

Anna Tyburska – kl. 8a – I miejsce.

Opiekunowie: p. Joanna Guzowska, p. Anna Makowska, p. Małgorzata Murawska, p. Jolanta Szymaniak, s. Augustyna, p. Aldona Tłusty

KATEGORIA PLASTYCZNA:

Amelia Ostrowska – kl. 6a – I miejsce,

Anna Rutkowska – kl. 6c – II miejsce,

Lena Wasilewska – kl. 6c – III miejsce,

Milena Dybikowska – kl. 8e – wyróżnienie.

Opiekunowie: p. Barbara Woźnicka, p. Marta Gajdkowska

Galę podsumowującą konkurs uświetnił występ przygotowany przez młodzież aktywnie pracującą w OPP.

Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom, którzy zmotywowali ich do przygotowania prac plastycznych i utworów poetyckich, a także służyli wsparciem i pomocą. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Gratulacje!!!