„Trójka” dla Zosi

03.02.2020 roku wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu odwiedzili swoich małych przyjaciół z Przedszkola nr 3 im. Niedźwiadka Wojtka i jednocześnie przekazali pieniądze dla Zosi, wychowanki przedszkola, która boryka się z niepełnosprawnością. Nasza szkoła nie pozostaje obojętna na cierpienie innych, dlatego z radością włączyła się w akcję charytatywną pod hasłem „Serduszko dla Zosi”. Dzięki zaangażowaniu i włączeniu się wszystkich dobrych duszyczek z „Trójeczki” przekazaliśmy 700 złotych, aby pomóc w rehabilitacji Zosi. Tego wyjątkowego dnia dzieci z klasy Ic przekazały pieniądze pani dyrektor Annie Pniewskiej oraz wzięły udział we wspaniałych, kreatywnych zajęciach przygotowanych przez panią Agnieszkę Malanowską. Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję, a Zosi życzymy dużo zdrowia.