Uczniowie klasy VIIIb w Warszawie

Czasami nawet zapracowani ósmoklasiści powinni odpocząć i zrelaksować się tak, jak lubią. Dlatego też wychowawczyni Małgorzata Tyburska zorganizowała dla nich atrakcyjną wycieczkę do Warszawy. Na początku odwiedziliśmy Dom Zagadek, tu siedmioosobowe zespoły rozwiązywały logiczne zagadki w escape roomach o intrygujących tytułach: „Powrót”, „Pełnia”, „Piramida”. Na szczęście wszystkim grupom udało się w wyznaczonym czasie rozwiązać zadania i wyjść z pokoi, a zabawy przy tym było co nie miara. Potem był posiłek w galerii „Arkadia”, a następnie udaliśmy się do Trampoline Park „Hangar 646” na Targówku. Tu zaplanowano dwugodzinną lekcję wychowania fizycznego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Ilość atrakcji przerosła oczekiwania nawet najbardziej wymagającej młodzieży. Uczniom klasy VIIIb podobały się w szczególności  wysokie trampoliny, wiszące tory przeszkód i ścianki wspinaczkowe. Wszyscy świetnie się bawili i w znakomitych humorach wrócili do Sierpca.